Zuhause / Tape / 3M 2080 CIRCLE-3.500"-100
minImg
3M 2080 CIRCLE-3.500"-100
3M (TC)
Produkt-Nr.:
3M 2080 CIRCLE-3.500"-100
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
TAPE MASK BLU 3 1/2" DIA 100/RL
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Thickness - Adhesive -
Color Purple
Backing, Carrier Paper
Product Status Obsolete
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0038" (3.8 mils, 0.097mm)
Series ScotchBlue™ Safe Release™ 2080
Length -
Shelf Life Start -
Mfr 3M (TC)
Temperature Range -
Shelf Life -
Package Bulk
Tape Type Masking
Width 3.50" (88.90mm) 3 1/2" dia