Zuhause / Tape / 3M 2090 CIRCLE-3.500"-100
minImg
3M 2090 CIRCLE-3.500"-100
3M (TC)
Produkt-Nr.:
3M 2090 CIRCLE-3.500"-100
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
PAINTER TAPE 3.500" CIR 100/ROLL
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Thickness - Adhesive -
Color Blue
Backing, Carrier Crepe Paper
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0054" (5.4 mils, 0.137mm)
Series ScotchBlue™ 2090
Length 180' (55.0m) 60 yds
Shelf Life Start -
Mfr 3M (TC)
Temperature Range -
Shelf Life -
Package Box
Tape Type Adhesive Transfer
Width 3.50" (88.90mm) 3 1/2"