Zuhause / Tape / 3M 2552 CIRCLE-2.750"-100
minImg
3M 2552 CIRCLE-2.750"-100
3M (TC)
Produkt-Nr.:
3M 2552 CIRCLE-2.750"-100
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
TAPE DAMP FOIL 2 3/4" DIA 100/RL
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Thickness - Adhesive 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Color Clear
Backing, Carrier Aluminum, Dead Soft
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm)
Thickness 0.0150" (15.0 mils, 0.381mm)
Series 2552
Length -
Shelf Life Start -
Mfr 3M (TC)
Temperature Range -25°F ~ 176°F (-32°C ~ 80°C)
Shelf Life -
Package Bulk
Tape Type Damping Foil
Width 2.75" (69.85mm) 2 3/4" dia