Zuhause / Tape / 3M 2552 CIRCLE-3.500"-100
minImg
3M 2552 CIRCLE-3.500"-100
3M (TC)
Produkt-Nr.:
3M 2552 CIRCLE-3.500"-100
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
TAPE DAMP FOIL 3 1/2" DIA 100/RL
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Thickness - Adhesive 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Color Clear
Backing, Carrier Aluminum, Dead Soft
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm)
Thickness 0.0150" (15.0 mils, 0.381mm)
Series 2552
Length -
Shelf Life Start -
Mfr 3M (TC)
Temperature Range -25°F ~ 176°F (-32°C ~ 80°C)
Shelf Life -
Package Bulk
Tape Type Damping Foil
Width 3.50" (88.90mm) 3 1/2" dia