Zuhause / Tape / 3M 467MP CIRCLE-3.500"-100
minImg
3M 467MP CIRCLE-3.500"-100
3M (TC)
Produkt-Nr.:
3M 467MP CIRCLE-3.500"-100
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
TAPE ADHSV TRAN 3 1/2" DIA 100RL
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature 70°F (21°C)
Thickness - Adhesive 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Color Clear
Backing, Carrier Polycoated Kraft Liner
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
Thickness 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Series 467MP
Length -
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M (TC)
Temperature Range 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C)
Shelf Life 18 Months
Package Bulk
Tape Type Adhesive Transfer
Width 3.50" (88.90mm) 3 1/2" dia