Zuhause / Tape / 3M 4930 CIRCLE-0.5"-250
minImg
3M 4930 CIRCLE-0.5"-250
3M (TC)
Produkt-Nr.:
3M 4930 CIRCLE-0.5"-250
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
TAPE DBL COAT WHT 1/2" DIA 250PK
Auf Lager : 32
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Usage General Purpose
Storage/Refrigeration Temperature 40°F ~ 100°F (4°C ~ 38°C)
Thickness - Adhesive -
Color White
Backing, Carrier Paper
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm)
Series VHB™ 4930
Length -
Shelf Life Start Date of Shipment
Mfr 3M (TC)
Temperature Range 200°F (93°C)
Shelf Life 24 Months
Package Bulk
Tape Type Double Coated, Double Sided
Width 0.50" (12.70mm) 1/2" dia