3M AB5010 CIRCLE-0.563"-250
3M (TC)
Produkt-Nr.:
3M AB5010 CIRCLE-0.563"-250
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
RF EMI ABSORBING SHEET 0.563"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Circular
Material Polymer Resin, Metal Flakes
Thickness - Overall 0.004" (0.10mm)
Product Status Active
Series AB5000
Type Absorbing Sheet
Length -
Shelf Life Start -
Mfr 3M (TC)
Shelf Life -
Package Bulk
Width 0.563" (14.30mm)