3M AB5020 CIRCLE-0.75"-250
3M (TC)
Produkt-Nr.:
3M AB5020 CIRCLE-0.75"-250
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
RF ABSORBING SHEET 0.75" 250PK
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Circular
Material Polymer Resin, Metal Flakes
Thickness - Overall 0.010" (0.25mm)
Product Status Obsolete
Series AB5000S
Type Absorbing Sheet
Length -
Shelf Life Start -
Mfr 3M (TC)
Shelf Life -
Package Bulk
Width 0.750" (19.05mm)