3M AB5100HF 1.25"CIRCLE-25
3M (TC)
Produkt-Nr.:
3M AB5100HF 1.25"CIRCLE-25
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
RF ABSORBING SHEET 1.25" 25/ROLL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Storage/Refrigeration Temperature 70°F (21°C)
Shape Circular
Material Polymer Resin, Metal Flakes
Thickness - Overall 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Series AB5100HF
Type Absorbing Sheet
Length -
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M (TC)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Width 1.250" (31.75mm)