Zuhause / Tape / 3M5557NP-4.5MMSQ-100
minImg
3M5557NP-4.5MMSQ-100
3M (TC)
Produkt-Nr.:
3M5557NP-4.5MMSQ-100
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
TAPE INDICAT 0.18"X 0.18" 100PK
Benutzer handbuch
Usage Water Indication
Storage/Refrigeration Temperature 60°F ~ 80°F (16°C ~ 27°C)
Thickness - Adhesive -
Color White
Backing, Carrier Polyester Film
Product Status Obsolete
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0086" (8.6 mils, 0.218mm)
Series 5557NP
Length 0.18" (4.50mm)
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M (TC)
Temperature Range -
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Tape Type Indicator
Width 0.18" (4.50mm)