405-ALP120-CYO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
405-ALP120-CYO
Beschreibung:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR AMB
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA