405-ALP28H-CAO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
405-ALP28H-CAO
Beschreibung:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR AMBE
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 28V
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA