405-GAR48H-NAO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
405-GAR48H-NAO
Beschreibung:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF GREEN
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 5mcd Amber, 5mcd Green, 5mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Type LED
Voltage 48V
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA