405-GLP28H-NWO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
405-GLP28H-NWO
Beschreibung:
PMI .250" LED 28V TAB DIFF GREEN
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 2.3mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 28V
Lens Color -
Wavelength - Peak 565nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA