405-LRG60H-NGO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
405-LRG60H-NGO
Beschreibung:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF RED/G
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 60V
Panel Cutout Shape Round
Current 9mA