405-NKB24H-CBO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
405-NKB24H-CBO
Beschreibung:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR BLU
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 3000mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Blue
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 24V
Lens Color -
Wavelength - Peak 465nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA