405-NKB60H-CBO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
405-NKB60H-CBO
Beschreibung:
PMI .250" LED 60V TAB CLEAR BLU
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 3000mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Blue
Type LED
Voltage 60V
Lens Color -
Wavelength - Peak 465nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 7mA