405-NKL12H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
405-NKL12H-CWO
Beschreibung:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR WWHT
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 9200mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Warm
Type LED
Voltage 12V
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA