405-NWR28H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
405-NWR28H-CWO
Beschreibung:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR RED
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 28V
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA