405-RLP24H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
405-RLP24H-CWO
Beschreibung:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR RED
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 2.3mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 24V
Lens Color -
Wavelength - Peak 635nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA