415-0210-MM750
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Produkt-Nr.:
415-0210-MM750
Beschreibung:
CBL ASSY 2.92MM PLUG-PLUG 29.53"
Auf Lager : 9
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type HP 160S
1st Connector 2.92mm Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector 2.92mm Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 29.53" (750.00mm)
Mfr Cinch Connectivity Solutions Johnson
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style 2.92mm to 2.92mm
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 40 GHz