Zuhause / Crystals / 416F374X3ISR
minImg
416F374X3ISR
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
416F374X3ISR
Beschreibung:
CRYSTAL 37.4000MHZ SERIES SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance Series
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 37.4 MHz