Zuhause / Crystals / 425F35B038M4000
minImg
425F35B038M4000
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
425F35B038M4000
Beschreibung:
CRYSTAL 38.4000MHZ 13PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 13pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 38.4 MHz