Conec
Produkt-Nr.:
43-01059
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 4POS GOLD SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.7635
$10.7635
10
$9.5418
$95.418
25
$9.1751
$229.3775
50
$8.80821
$440.4105
100
$8.318865
$831.8865
250
$7.584838
$1896.2095
500
$7.095512
$3547.756
1000
$6.508288
$6508.288
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 250V |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Current Rating (Amps) | 4A |
| Shell Size, MIL | - |
| Material Flammability Rating | UL94 |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Nickel |
| Shell Size - Insert | M12-4 |
| Mfr | Conec |
| Contact Material | Copper Zinc |
| Connector Type | Plug, Female Sockets |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Silver |
| Termination | Solder |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | A |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | 43 |
| Shell Material | Copper Zinc |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 43-0105 |