Conec
Produkt-Nr.:
43-01173
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 5POS GOLD SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.5735
$10.5735
10
$9.37365
$93.7365
25
$9.01322
$225.3305
50
$8.65279
$432.6395
100
$8.17209
$817.209
250
$7.451002
$1862.7505
500
$6.970283
$3485.1415
1000
$6.393434
$6393.434
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 60V |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Current Rating (Amps) | 4A |
| Shell Size, MIL | - |
| Material Flammability Rating | UL94 |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Nickel |
| Shell Size - Insert | M12-5 |
| Mfr | Conec |
| Contact Material | Copper Zinc |
| Connector Type | Plug, Female Sockets |
| Features | Board Guide, Board Lock |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 5 |
| Color | Silver |
| Termination | Solder |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | A |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | 43 |
| Shell Material | Copper Zinc |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 43-0117 |