Zuhause / Crystals / 435F48033GAT
minImg
435F48033GAT
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
435F48033GAT
Beschreibung:
5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 48 MHz
Operating Mode Fundamental
Package Tape & Reel (TR)
Base Product Number 435F