SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
4400.0147
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CIR BRKR THRM 12A 240VAC 48VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | T11 |
| Voltage Rating - DC | 48 V |
| Actuator Type | Push to Reset |
| Voltage Rating - AC | 240 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Current Rating (Amps) | 12A |
| Illumination | - |
| Number of Poles | 1 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Breaker Type | Thermal |
| Product Status | Obsolete |