Zuhause / Crystals / 445A2XH30M00000
minImg
445A2XH30M00000
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
445A2XH30M00000
Beschreibung:
CRYSTAL 30.0000MHZ 32PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 32pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Ratings -
Series 445
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 30 MHz