Zuhause / Crystals / 445A33G25M00000
minImg
445A33G25M00000
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
445A33G25M00000
Beschreibung:
CRYSTAL 25.0000MHZ 30PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 30pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 25 MHz