Zuhause / Crystals / 445C25D12M00000
minImg
445C25D12M00000
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
445C25D12M00000
Beschreibung:
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Auf Lager : 12413
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 12 MHz