TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
44A0111-20-2-MX
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP DL STRND 20AWG RED 25'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.849
$10.849
2
$10.317
$20.634
4
$9.844375
$39.3775
10
$9.2131
$92.131
20
$8.791775
$175.8355
40
$8.370688
$334.82752
100
$7.84415
$784.415
200
$7.423015
$1484.603
400
$7.107168
$2842.8672
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up, Dual Wall |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0031" (0.080mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-81044 and MIL-C-27500, 44A0111 |
| Length | 25.00' (7.62m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 19/32 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Red |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.055" (1.40mm) |
| Base Product Number | 44A0111 |