44A0121-20-0/9-MX
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
44A0121-20-0/9-MX
Beschreibung:
CABLE 2COND 20AWG BLK/WHITE FEET
Auf Lager : 1293
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Usage -
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type -
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Ratings -
Series -
Shield Coverage -
Length Enter Number of Feet in Order Quantity
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/32
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color Black, White
Features -
Package Digi-Spool®, Continuous Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.110" (2.79mm)