44A0121-24-0/9-MX
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
44A0121-24-0/9-MX
Beschreibung:
CABLE 2COND 24AWG BLK/WHITE FEET
Auf Lager : 19250
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Shield Coverage -
Length Enter Number of Feet in Order Quantity
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/36
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color Black, White
Features -
Package Digi-Spool®, Continuous Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.080" (2.03mm)