44A0131-12-3/6/9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
44A0131-12-3/6/9
Beschreibung:
CABLE 3COND 12AWG MULTIPLE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Usage -
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type -
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Obsolete
Wire Gauge 12 AWG
Ratings -
Series -
Shield Coverage -
Length -
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand -
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color Multiple
Features -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.233" (5.92mm)