45114-010030-7700/14-E-24
3M
Produkt-Nr.:
45114-010030-7700/14-E-24
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CABLE ASSY 14 POS 24" PINOUT-E
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Usage -
Number of Positions 14
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series 451
Length 2.00' (609.60mm)