45114-010030-7700/14-E-36
3M
Produkt-Nr.:
45114-010030-7700/14-E-36
Beschreibung:
CABLE ASSY 14 POS 36" PINOUT-E
Usage -
Number of Positions 14
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series 451
Length 3.00' (914.40mm)