45130-010030-7700/30-E-24
3M
Produkt-Nr.:
45130-010030-7700/30-E-24
Beschreibung:
CABLE ASSY 30 POS 24" PINOUT-E
Usage -
Number of Positions 30
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series 451
Length 2.00' (608.08mm)