464-GAR12H-CAO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
464-GAR12H-CAO
Beschreibung:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR GREE
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 9.91mm Dia