464-GAR12H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
464-GAR12H-CWO
Beschreibung:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR GREE
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 5mcd Amber, 5mcd Green, 5mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 9.91mm Dia