464-GAR12H-CYO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
464-GAR12H-CYO
Beschreibung:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR GREE
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 9.91mm Dia