464-GAR28H-NGO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
464-GAR28H-NGO
Beschreibung:
PMI .250" LED 28V TAB DIFF GREEN
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 9.91mm Dia