464-LRG48H-NGO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
464-LRG48H-NGO
Beschreibung:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF RED/G
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 48V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 9.91mm Dia