464-LRG60H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
464-LRG60H-CWO
Beschreibung:
PMI .250" LED 60V TAB CLEAR RED/
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 60V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 9mA
Lens Size 9.91mm Dia