464-NKO48H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
464-NKO48H-CWO
Beschreibung:
PMI .250" LED 48V TAB CLEAR ORG
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 8000mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Orange
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 48V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 605nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 9.91mm Dia