464W-BA15H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
464W-BA15H-CWO
Beschreibung:
PMI .250" LED 15V WIRE CLEAR AMB
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 16mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Type LED
Voltage 15V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 583nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 24mA
Lens Size 9.91mm Dia