464W-BA28H-NAO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
464W-BA28H-NAO
Beschreibung:
PMI .250" LED 28V WIRE DIFF AMBE
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 16mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Type LED
Voltage 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Wavelength - Peak 583nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 9.91mm Dia