464W-BG12H-CGO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
464W-BG12H-CGO
Beschreibung:
PMI .250" LED 12V WIRE CLEAR GRE
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 10mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak 565nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 9.91mm Dia