464W-LRG15H-CGO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
464W-LRG15H-CGO
Beschreibung:
PMI .250" LED 15V WIRE CLEAR RED
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 15V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 24mA
Lens Size 9.91mm Dia