46W-BA28H-NWO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
46W-BA28H-NWO
Beschreibung:
PMI .250" LED 28V WIRE DIFF AMBE
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 7.11mm Dia