46W-GAR24H-CRO
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
46W-GAR24H-CRO
Beschreibung:
PMI .250" LED 24V WIRE CLEAR GRE
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 7.11mm Dia